CFS1/2CT52R222J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R222J
JLCPCB Part #
C2613350
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS