RT0805FRE079R1L
MFR.Part #
RT0805FRE079R1L
JLCPCB Part #
C869640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS