RN732ATTD6800D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD6800D25
JLCPCB Part #
C4552912
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS