TR0805MR-07150RL
MFR.Part #
TR0805MR-07150RL
JLCPCB Part #
C6289707
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS