RN732BTTD1420B50
MFR.Part #
RN732BTTD1420B50
JLCPCB Part #
C4210907
Description
-55℃~+155℃ 125mW 142Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS