RK73H2ERTTD3831D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3831D
JLCPCB Part #
C6186205
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS