RN732ATTD6730A25
MFR.Part #
RN732ATTD6730A25
JLCPCB Part #
C4298060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS