RN73R2BTTD47R0F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD47R0F100
JLCPCB Part #
C4350123
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS