SG73S1ETTP4322D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4322D
JLCPCB Part #
C4061169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS