RN732ATTD6730A05
MFR.Part #
RN732ATTD6730A05
JLCPCB Part #
C3933523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS