RN732ATTD66R5C50
MFR.Part #
RN732ATTD66R5C50
JLCPCB Part #
C4321781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS