RK73G1JRTTD6801F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6801F
JLCPCB Part #
C5851323
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS