RN732ATTD66R5F50
MFR.Part #
RN732ATTD66R5F50
JLCPCB Part #
C4034949
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS