RN73H1JTTD8351C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8351C10
JLCPCB Part #
C4339660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS