RN732ATTD4591F100
MFR.Part #
RN732ATTD4591F100
JLCPCB Part #
C4302705
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS