RK73G2BRTTD8060C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8060C
JLCPCB Part #
C7284701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS