RN732ATTD2130A05
MFR.Part #
RN732ATTD2130A05
JLCPCB Part #
C3999105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 213Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS