HV732BTTD275J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD275J
JLCPCB Part #
C4135828
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS