SG73P1JTTD163J
MFR.Part #
SG73P1JTTD163J
JLCPCB Part #
C4101978
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS