RN732ATTD4300B50
MFR.Part #
RN732ATTD4300B50
JLCPCB Part #
C4078228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS