RN731JTTD22R9B25
MFR.Part #
RN731JTTD22R9B25
JLCPCB Part #
C4306829
Description
-55℃~+155℃ 22.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS