RN73H2ATTD6262F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6262F10
JLCPCB Part #
C2559412
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS