RK73G1JTTD8873F
MFR.Part #
RK73G1JTTD8873F
JLCPCB Part #
C2579069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS