RN73H1ETTP96R5B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP96R5B10
JLCPCB Part #
C2555738
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS