RN732ATTD3901B10
MFR.Part #
RN732ATTD3901B10
JLCPCB Part #
C4212988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS