RN73R1ETTP1642F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1642F25
JLCPCB Part #
C4327417
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS