RN73H1ETTP97R6F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP97R6F50
JLCPCB Part #
C2514462
Description
-55℃~+155℃ 63mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS