RN732ATTD1112A10
MFR.Part #
RN732ATTD1112A10
JLCPCB Part #
C3942080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS