RN732ATTD3611A05
MFR.Part #
RN732ATTD3611A05
JLCPCB Part #
C4067398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.61kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS