RK73H2ERTTD71R5F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD71R5F
JLCPCB Part #
C6186263
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS