SG73G2ATTD3652C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD3652C
JLCPCB Part #
C6677372
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS