RN732ATTD3612A05
MFR.Part #
RN732ATTD3612A05
JLCPCB Part #
C4167294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS