RN73H2BTTD1501C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1501C50
JLCPCB Part #
C3925917
Description
1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS