RN732ATTD3402F25
MFR.Part #
RN732ATTD3402F25
JLCPCB Part #
C4164019
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS