RN732ATTD3402D25
MFR.Part #
RN732ATTD3402D25
JLCPCB Part #
C4000503
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS