RK73H2ETTD3R57F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3R57F
JLCPCB Part #
C2577002
Description
-55℃~+155℃ 3.57Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS