WK73R2BTTD622J
MFR.Part #
WK73R2BTTD622J
JLCPCB Part #
C6751396
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS