UPTF0805-10W-P-1472BT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
UPTF0805-10W-P-1472BT
JLCPCB Part #
C4157957
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS