RN732ATTD3200D50
MFR.Part #
RN732ATTD3200D50
JLCPCB Part #
C4045826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 320Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS