RN73H2BTTD5900F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5900F50
JLCPCB Part #
C2544338
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS