SG73G1JTTD1912D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1912D
JLCPCB Part #
C6220394
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS