RK73G2BRTTD4121F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4121F
JLCPCB Part #
C5851103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS