RN73H2BTTD2700C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2700C25
JLCPCB Part #
C4351288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS