RN732ATTD2802A05
MFR.Part #
RN732ATTD2802A05
JLCPCB Part #
C3928564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS