RK73H2ATTD8453D
MFR.Part #
RK73H2ATTD8453D
JLCPCB Part #
C2577365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS