RN732ATTD2842A05
MFR.Part #
RN732ATTD2842A05
JLCPCB Part #
C4132244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS