RT0805CRC071K05L
MFR.Part #
RT0805CRC071K05L
JLCPCB Part #
C2139456
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS