RK73G1JTTD1213F
MFR.Part #
RK73G1JTTD1213F
JLCPCB Part #
C2578858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS