RN732ATTD2462C50
MFR.Part #
RN732ATTD2462C50
JLCPCB Part #
C4277628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS