SG73P2BTTD1212F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1212F
JLCPCB Part #
C4552303
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS